Skip to content Skip to footer

Ayazağa

Ayazağa Tekel

24:00 a Kadar Açık Tekel Bayi

Ayazağa tekel bayi olarak 24:00 a kadar açık tekel bayi veya market arayaran siz değerli müşterimize her türlü içecek ve tekel ürünlerinin yanı sıra atıştırmalık yiyecek içeçek ve gıda ürünleri satışını  eve servis imkanı ile sunmaktayız. Size Ayazağa’da en yakın tekel bayi olmak için yola çıkan firmamız, Eve sipariş tekel market olarak 24 saat boyunca siparişlerinizi en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Ayazağa Açık Tekel Bayi

Evlere Paket Servis

0539 555 20 21

Her çeşit içecek ve tekel ürünleri bir telefon ile kapınızda. Atıştırmalık ürünler, içecekler , kuruyemiş ve soğuk meze siparişi de vermek için bir telefon yeterli.

Eve servis Ayazağa açık tekel bayi olan Gurme Tekel Markete bir telefon açarak veya WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak sipariş verebilirsiniz. 24:00 a kadar sipariş verebilirsiniz.

7/24 Tekel Bayi

Ayazağa tekel bayi olarak hafta içi ve hafta sonu olmak üzere eve sipariş tekel market hizmetleri sunmaktayız.  Bir tekel bayinde bulabileceğiniz ürünlerin fazlası raflarımızda sizlerin siparişini bekliyor.

Gece saat kaç olursa olsun bir telefonunuz ile size ulaşabileceğiniz , en yakın tekel bayi olma ilkesi ile hizmet veren marketimiz 7 24 eve servis yapma kabiliyetine sahip gerekli personel ve araçları ile hizmetinizdedir.

Ayazağa tüm semt ve mahallelerine eve servis hizmetimiz sayesinde tekel market siparişlerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Kapıda nakit ödeme yada temaslı , temassız kredi kartı ile ödeme imkanı ile siparişleriniz bir telefonla kapınızda.

açık-tekel-bayi
Hemen Sipariş Ver

Arayın ve hızlıca ulaştıralım

Sipariş Ver