Skip to content Skip to footer

Kağıthane Tekel Bayi

Kağıthane tekel bayi olarak 24:00’a kadar açığız. Tekel bayi veya market arayan siz değerli müşterimize her türlü içecek ve tekel ürünlerinin yanı sıra atıştırmalık yiyecek, içecek ve gıda ürünleri satışını eve servis imkanı ile sunmaktayız. Kağıthane bölgesinde en  yakın tekel bayisi olmak için yola çıkan firmamız, eve sipariş tekel market olarak 24 saat boyunca siparişlerinizi en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Her çeşit içecek ve tekel ürünleri bir telefon ile kapınızda! Atıştırmalık ürünler, içecekler, kuruyemiş ve soğuk meze siparişi de vermek için bir telefon yeterli! Eve servis Kağıthane açık tekel bayi olan tekel bayimize bir telefon açarak veya WhatsApp üzerinden mesaj yollayarak ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. 24:00’a kadar siparişlerinize cevap verebiliriz. Aşağıdaki düğmeye tıklayarak hemen bize Whatsapp’dan yazabilirsiniz.

7/24 Tekel Bayi

24 saat açık tekel bayi olarak hafta içi ve hafta sonu olmak üzere eve sipariş tekel market hizmetleri sunmaktayız.  Bir tekel bayinde bulabileceğiniz ürünlerin fazlası raflarımızda sizlerin siparişini bekliyor! Gece saat kaç olursa olsun bir telefonunuz ile size ulaşabileceğiniz, en yakın tekel bayi olma ilkesi ile hizmet veren marketimiz 7/24 eve servis yapma kabiliyetine sahip gerekli personel ve araçları ile hizmetinizdedir.

Kağıthane tüm semt ve mahallelerine eve servis hizmetimiz sayesinde tekel market siparişlerinizi güvenle ve hızlı bir şekilde teslim etmekteyiz. Kapıda nakit ödeme ya da temaslı, temassız kredi kartı ile ödeme imkanı ile siparişleriniz bir telefonla kapınızda!

Hemen siz de aşağıdaki düğmeye tıklayarak bizi arayabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Dilerseniz telefonunuzdan 0539 555 20 21​ numarasını da tuşlayarak bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Sipariş Ver

Arayın ve hızlıca ulaştıralım

Sipariş Ver