İade Politikası

Siparişinizdeki üründe renk veya model değişimi yapmak isterseniz ve/veya tarafınıza herhangi bir şekilde siparişini verdiğiniz üründen farklı bir marka ve/veya modelde ürün gönderimi yapılmış ise, lütfen üye girişi yaparak “İade/Değişim” menüsünden değişim isteğinizi bize iletiniz.

Değişim talebiniz, 27.11.2014 tarihli “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği” hükümlerine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde bize iletilmelidir.

Değişim talebi onay e-postasını aldıktan sonra; elinizdeki ürünü (ambalajlanmasına dikkat ederek ve ambalajı bozulmamış şekilde) ve istemiş olduğunuz yeni renk ve model bilgilerini yazacağınız bir notu ve size ürünle birlikte gelen faturayı tüm nüshalarıyla www.gurmvadi.com ana sayfamızda bulunan iletişim adresimize göndermeniz yeterlidir.

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ARAS Kargo ve YURTİÇİ kargo firmalarıdır. Bunun dışında gönderilecek değişimlerde oluşacak hasar ve benzeri durumlarda sorumluluk tarafımızca kabul edilmez ve eğer bize göndermiş olduğunuz kargo hasarlı çıkarsa, durum tarafımızca bir tutanakla tespit edilir ve gönderiniz tarafınıza iade edilir.

Farklı kargo firması ile yapılan gönderilerin kargo bedelleri müşterimiz hesabına borç olarak kaydedilir. İade işlemlerinde bu tutarın iadesi yapılmaz.

Değişim sonrası istemiş olduğunuz yeni ürün hazırlanıp tarafınıza gönderildiği anda, kargo aşamasını takip edebilmeniz için tarafınıza bir e-posta gönderilecektir. Bu e-postada gönderiniz ile ilgili kargo takip numarası yer alacaktır.

Değişim ve Garanti Koşulları

 • Ürünlerin kullanılmamış ve tamirat görmemiş ve/veya montaja uğramamış ve/veya ambalajlarının bozulmamış olması durumunda değişimini ya da başka bir ürünle değişimini 14 gün içerisinde faturanızı ibraz ederek gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kullanım ve/veya saklama hatasından kaynaklanan sorunlarda 6502 sayılı kanun hükümleri gereğince değişim yapılamamaktadır.
 • Satın aldığınız her ürün EKZ GROUP GAYRİMENKUL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ve üretici firmaların garantisi altındadır.
 • Kullanılmış ürünler, lekelenmiş ürünler ve deforme olmuş uğramış ürünler iade olarak alınmamaktadır.
 • İade süresi ürününün tarafınıza teslim olduğu günden itibaren ve ambalajı açılmadan, kullanılmadan ve tüketilmeden evvel 14 gündür.
 • Ürün faturası ve iade nedenini belirten kısa bir not ile gönderilmelidir.
 • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 • Üretim hatalarından kaynaklanan olumsuzluklarda yukarıda belirttiğimiz üzere, tarafımızca ürün değişimi yapılacaktır. Üretim hatasından kaynaklanan durumlarda ürünün değiştirilmesi için tarafımıza gönderilen kargo ve/veya diğer gönderim bedeli hesabınıza borç olarak kaydedilmez.

 

 

www.gurmevadi.com satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde vadigurme ’ye başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. 

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD’si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD’sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

 

Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler ve hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetler (Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri).
 • Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler
 • Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
 • Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler (Fidan vb.)
 • Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar
 • Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar (Telefon kontör siparişleri, dijital kodlar vb.)
 • Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)
 • Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacına yönelik hizmetler

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Aksi halde iade alınamamaktadır:

 • Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin ürünler (Bilgisayar sarf malzemeleri (Toner, kartuş, şerit vb. her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler)
 • Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler (İç çamaşırı,mayo,kozmetik,kulaklık vb.).
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

 

 Hediye Ürün İadeleri:

Vadi Gurme ‘de bir ürünün yanında hediye olarak sunulan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılamaz. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürünle birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilebilir. Bu yüzden iade işlemi için ana ürünü ve hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekir. Ayrıca ürünleri göndermeden önce her iki ürün için de iade talebi oluşturmalısınız.

Geliyoor...
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.